Piyano Dersi 2014-2015 Dönemi Kayıtları Başladı

Antalya Piyano Dersi Kursu KayıtlarıAntalya’da Özel Piyano Derslerimiz için, 2014-2015 dönemi kayıtlarımız başlamış bulunmaktadır.

Öğrenciler için avantajlı fiyatlarımız mevcuttur.

antalya-piyano-dersi-kursu

Çocuklarımızın müziğe ve sanata olan ilgilerini, aynı zamanda kendilerine güvenlerini sağlayabilmek için piyano ideal bir enstrümandır.

Uzman kadromuz ile verdiğimiz klasik piyano derslerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İletişim İçin Tıklayınız

 

Antalyada piyano kursu veya Antalyada özel piyano dersi almak istiyorsanız. ”Antalya Piyano Dersi” olarak bizler, gerek doğru enstrüman seçiminde, gerekse başlangıç aşamasında neyin ne olduğunu henüz görmeden piyano almak istemeyenler için piyano alışkanlığı kazanıncaya kadar öğrencilerimizin bizim imkanlarımız ile misafirimiz olması ve belirli saatlerde gelerek kendi piyanolarımız ile bizlerle piyano çalmasına imkan tanıyarak siz değerli velilerimize ve öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.
Piyanoda uzman ve tecrübeli öğretmenlerimizden, Antalya özel piyano dersi ve Antalya piyano kursu konusunda uygun fiyatlara kaliteli bir piyano eğitimi almak için, aşağıdaki formu doldurarak size ulaşabilmemiz için bize mesajınızı gönderebilirsiniz.

Sitemizdeki iletişim numaramızdan veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ders talebinizi iletebilirsiniz.

[vfb id=2]